Gergely Pörge oljemålning

476561

GERGELY PÖRGE (1858-1930): Maknadsplats, signerad Pörge Gergerly, olja på pannå, ca 28x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Gergely Pörge oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3398925
600
3398932
600
3398925
550
3398931
500
3398925
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.