Isaac Perlmutter oljemålning

476559

ISAAC PERLMUTTER (1866-1932): Mansporträtt, signerad och daterad 1892, akvarell, ca 12x12 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Isaac Perlmutter oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3399990
550
3399988
500
3399989
500
3399988
450
3399934

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.