Interiör med handarbetande kvinna oljemålning

476558

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiör med handarbetande kvinna, olja på duk, ca 53x42 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (77 bud)
3399712
19 500
3399790
19 000
3399712
18 500
3399784
18 000
3399712
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 964 EUR, 2 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.