Soffa Gripsholmsmodell

476556

SOFFA , sk Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, lösa plyåer klädda i Bakerkretong, sitthöjd ca 44, längd 134 cm

delvis med slitage

Möbler, Soffor

Rum 20

Soffa Gripsholmsmodell

Budhistorik (21 bud)
3399392
1 700
3399355
1 600
3399355
3399360
1 400
3399355
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.