Oidentifierad konstnär

476549

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, påve Julius II, efter Tizian, samtida trässkuren och förgylld ram, ca 29 x 22 cm.

Smärre kracelyr, enstaka retusch.

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (8 bud)
3399811
3399680
3399679
900
3399678
750
3399551
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.