Ljusstake mässing senbarock

476547

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal, senbarock, gjutet och svarvat skaft, på oktagonal fotplatta, höjd ca 16 cm

Lagningar

Diverse, Belysning

Monter 4

Ljusstake mässing senbarock

Budhistorik (12 bud)
3398056
850
3399256
3398056
750
3398908
700
3398056
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.