Bert-Håge Häverö

476544

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Vy mot Nationalmuseum", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1973, olja på duk, ca 70x150 cm

Rum 4

Bert-Håge Häverö

Budhistorik (8 bud)
3398687
20 000
3398686
19 000
3398678
17 000
3398637
15 000
3398517
12 500

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.