Matbord 1800-tal mahogny

476543

MATBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, träskuren dekor, höjd 76, 106x134 cm, 3 betsade iläggsskivor ā 28 cm vardera

Ytskador

Möbler, Matbord

Rum 2

Matbord 1800-tal mahogny

Budhistorik (24 bud)
3399079
3398896
3399078
1 900
3398896
1 800
3399077
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.