Bert-Håge Häverö

476542

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Waxholm 1" signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, ca 100x200 cm

Rum 4

Bert-Håge Häverö

Budhistorik (5 bud)
3398624
15 000
3397627
7 200
3392262
3392258
1 900
3391217
1 800

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
38 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.