Vitrinskåp

476539

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, övre del med glasdörrar, nedre delen med skurna jaktmotiv på dörrarna, fanerad ek, höjd ca 200, bredd 117 cm.

Slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitrinskåp

Budhistorik (3 bud)

3399237
3399202
3398876

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.