Serveringsfat flintgods

476538

SERVERINGSFAT, ett par, flintgods, 1800-talets första hälft, oval form, brättet med bård i ljusbrunt, längd ca 47 cm

Repor, ett med spricka

Keramik/Porslin

Monter 4

Serveringsfat flintgods

Budhistorik (1 bud)

3397158
2017-08-01 14:36:36

2017-08-03 kl 10:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.