Johan Fredrik Isberg akvareller

476533

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): 2 st, "Solna" samt "Djurgårdsbron", monogramsignerade, akvareller, 15,5x10 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 3

Budhistorik (6 bud)
3398181
3397425
3397423
650
3392274
600
3391523
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.