Vas jugend

476532

VAS, jugend, delvis försilvrad mässing med dekor av blommor, stämplad C.G.H, Malmö, höjd 35 cm

Lagningar, gravyr, bucklor

Diverse, Metall

Vas jugend

Budhistorik (4 bud)

3397478
450
3395638
3389874
3389681

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.