Hallmöbel

476528

HALLMÖBEL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, i mahognybets, klädsel i oxblodsfärgat läder, djuphäftad, höjd 87, 42x84 cm

Visst slitage

Möbler, Soffor

Hallmöbel

Budhistorik (26 bud)
3398663
1 900
3398661
1 800
3398659
1 700
3398602
1 600
3398599

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.