Nattygsbord

476526

NATTYGSBORD, engelsk stil, mahogny, 1900-talets andra hälft, 1 par, utdragsskiva med skinnbeläggning, höjd ca 64, 31x48 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Nattygsbord

Budhistorik (6 bud)
3397462
3398779
1 900
3397462
1 800
3398778
1 700
3397462

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.