Anders Monsen Askevold

476525

ANDERS MONSEN ASKEVOLD (Norge 1834-1900): Sommarlandskap, signerad och
daterad A Askevold 1887, olja på duk, 52x68 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Anders Monsen Askevold

Budhistorik (5 bud)
3391015
8 000
3391014
7 200
3391011
6 000
3391009
5 000
3389816

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.