Sidobord

476524

SIDOBORD, engelsk stil, 1 par, mahognybets, höjd ca 54, 42x69 cm

Visst slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Sidobord

Budhistorik (15 bud)
3398900
3396665
3396664
950
3396663
900
3396661
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.