Hörnskåp

476523

HÖRNSKÅP, engelsk stil, mahogny, 1900-talets andra hälft, vitrindörr, höjd ca 180, bredd 85, djup 35 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Hörnskåp

Budhistorik (3 bud)

3394231
3393707
600
3392543

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.