Fåtölj Oxford-modell

476522

FÅTÖLJ, Oxford-modell, grönt läder, 1900-talets andra hälft, lös sittplymå, sitthöjd ca 43, totalhöjd 113 cm

Bruksslitage, skador, hål

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj Oxford-modell

Budhistorik (16 bud)
3398516
950
3398512
900
3398515
900
3398512
850
3398511

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.