Taklampa mässing

476520

TAKLAMPA, mässing, 1900-talets senare del, kupor i tonat glas, höjd ca 80, diameter 50 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa mässing

Budhistorik (3 bud)

3396750
3396341
3395716

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.