Örsjö belysning

476519

ÖRSJÖ BELYSNING, golvlampa, 1970-tal, i mässing, höjd ca 150 cm

Visst slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Örsjö belysning

Budhistorik (15 bud)
3391100
3391099
950
3391098
900
3391097
850
3391096

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.