Serveringsvagn mässing

476518

SERVERINGSVAGN, mässing, 1960/70-tal, stomme i mässing i bambuimmitation, skivor i glas, höjd ca 60, 70x40 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Serveringsvagn mässing

Budhistorik (24 bud)
3398007
3 200
3397677
3397586
2 800
3397188
2 600
3397585
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.