Soffbord

476517

SOFFBORD, mässing och onyxmarmor, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50, 180x70 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

3397959
2017-08-02 08:20:44

2017-08-02 kl 16:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.