Bordssurtout nyrokoko

476516

BORDSSURTOUT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, nysilver, glasflaskor med slipad dekor, höjd ca 29, 23x17 cm

Nedputsad, smärre nagg, senapsburken med större kantnagg

Diverse

Bordssurtout nyrokoko

Budhistorik (2 bud)

3403434
3394573

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.