Tissot Seastar Seven herrarmbandsur i 14 k

476514

TISSOT, Seastar Seven, armbandsur, 14 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm

Går vid inksrivningstillfället, SAV garaneterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Budhistorik (9 bud)
3403247
2 400
3402870
3403059
3402870
1 800
3402213
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.