Fåtöljer

476492

FÅTÖLJER 3 st, 1930/40-tal, olika modeller och klädsel

skador fläckar sltage

Möbler, Fåtöljer

Fåtöljer

Budhistorik (5 bud)
3398763
700
3392041
650
3392041
3392019
3390172

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.