Fåtöjer, 1900-talets första hälft

476487

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, röd textil, höjd höjd 75, bredd 82, djup 88 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Budhistorik (1 bud)

3397260
2017-08-01 16:27:54

2017-08-02 kl 21:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.