Ljusstakar 1800-tal

476485

LJUSSTAKAR, ett par, trä, 1800-tal, eklektisk stil, skuren dekor, förgyllda, höjd ca 33 cm

En pigg saknas, lagningar, färgbortfall

Diverse, Belysning

Monter 2

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3398639
500
3398192
450
3398638
3398192
3396165

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.