Richard Ryan färgserigrafi

476479

RICHARD RYAN (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan,44/140, färgserigrafi, 79x134 cm; oramad

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan färgserigrafi

Budhistorik (11 bud)
3404041
3 400
3397271
3 200
3404040
3 200
3397271
2 800
3404038
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.