Folke Ricklund oljemålning

476476

FOLKE RICKLUND (1900-1986), "November", signerad och daterad 1967, ramen sannolikt patinerad av konstnären, duk uppsatt på pannå, ca 50x49 cm.

Rum 6

Folke Ricklund oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3397800
3397789
1 900
3397466
1 800
3397343
1 700
3397238
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.