Olle Baertling

476462

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1965-1968, signerad och numrerad Baertling 59/300, färglitografi, 34x18cm

Smärre gulnad

Fack 28

Olle Baertling

Budhistorik (11 bud)
3398764
7 600
3398762
7 400
3395029
7 200
3398761
7 000
3395029
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.