Soffbord Bodafors

476455

SOFFBORD med klaffar, 1950-tal, fanerad i teak, underdel med tidningshylla i rotting, höjd 55, 100x60, totallängd med klaffar 160 cm

Bruksslitage, renoverad skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Soffbord Bodafors

Budhistorik (28 bud)
3398729
2 400
3398682
3398365
3398681
3398365
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.