Ikea Sideboard Korsör 1960-tal

476452

SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Korsör", fanérat i teak, skjutdörrar, inredning i form av hyllplan samt lådor, höjd 72, 183x42 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Budhistorik (23 bud)
3398403
2 800
3397719
2 600
3398402
2 600
3397719
3398398

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.