Urna Empire

476450

URNA, porslin, 1800-talets första hälft, Empire, med hänklar, dekor i guld av bård med ekollon, höjd ca 25 cm

Lagning, sprickor

Keramik/Porslin

Urna Empire

Budhistorik (1 bud)

3395955
2017-07-31 12:41:48

2017-08-02 kl 20:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.