Hjalmar Grahn oljemålning

476446

HJALMAR GRAHN (1882-1949): Hustak, signerad Hj. Grahn, olja på pannå, 53x58,5 cm

Skadad ram

Ändringar/tillägg
Skadad ram

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3389834
3398231
3389834
950
3398229
900
3389834
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.