Stolar 4 st 1960-tal

476439

STOLAR, 4 st, 1960-tal, stomme i målad bok, ursprungligen med sitsar i flätat papperssnöre, enligt inköpta på 1965 på Nordiska Kompaniet, Stockholm, senare sadelgjord, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, 2 stolar med trasig sits

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar 4 st 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

3398429
3398420

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.