Slaktbänk

476437

SLAKTBÄNK, industribord, 1900-talets första hälft, grov konstruktion i trä, höjd ca 81, 144x77 cm

Kraftigt slitage, patina

Möbler, Matbord

Rum 14

Slaktbänk

Budhistorik (6 bud)
3397786
3394372
3394371
700
3394370
3392043

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.