Carl Bucherer herrarmbandsur

476436

CARL BUCHERER, armbandsur, stål, 1930/40-tal, manuellt uppdrag (formverk), plexiglas, länk i stål (ej original), diameter 22 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla samt glas ålderrelaterat bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Monter 10

Carl Bucherer herrarmbandsur

Budhistorik (18 bud)
3398259
3398161
3398258
3398161
3393507
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.