Fåtölj 1950-tal

476435

FÅTÖLJ, Sverige, 1950-tal, mönstrad sammetsklädsel med ben i lackat trä, lös sittplymå, sitthöjd ca 38 cm

Visst slitage, dammar något

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj 1950-tal

Budhistorik (17 bud)
3398867
1 400
3398787
1 300
3397913
3397882
3397912

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.