Peter Dahl Dansen

476429

PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 28/250, bladstorlek 63x47 cm; oramade

Peter Dahl Dansen

Budhistorik (8 bud)
3440229
4 600
3440069
4 400
3440000
4 200
3430897
3430896
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.