Champagnestrutar Sommar

476424

CHAMPAGNESTRUTAR, 10 st., klar glasmassa, 1900-talets andra hälft, vriden dekor, höjd ca 25 cm

Enstaka mindre nagg kan förekomma

Glas, Servisglas, Specialauktion

Monter 2

Champagnestrutar Sommar

Budhistorik (15 bud)
3398362
3397974
3397974
950
3398361
900
3397974
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.