Ulrica Hydman Vallien

476421

ULRICA HYDMAN VALLIEN, vas, glas, "Caramba", svartmålad dekor mot vitt glas, signerad samt numrerad, höjd ca 34, diameter ca 22,5 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 10

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (13 bud)
3398964
850
3398963
3398927
750
3398884
700
3398387
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.