Astrid Harms-Ringdahl oljemålning

476420

ASTRID HARMS-RINGDAHL (1912-1984): Båt på strand, signerad och daterad 1966, olja på duk, ca 23 x 58 cm.

Fack 17

Budhistorik (3 bud)

3394377
3390791
3389895

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.