Öronlappsfåtölj mahogny Karl Johan

476418

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, randig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, färgskiftning

Möbler, Fåtöljer

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
3397947
1 600
3396570
3397630
1 400
3396570
1 300
3396558

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.