Oidentifierad konstnär oljemålning

476416

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med vinterlandskap med skridskoåkare, olja på pannå, ca 20x30 cm

Spricka, ytfläckar

Konst, Äldre måleri

Budhistorik

2017-08-01 kl 10:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.