Sybord 1800-talets andra hälft

476412

SYBORD, valnöt, 1800-talets andra hälft, bordsskiva med broderi, höjd ca 79, 70x56 cm, nyckel finns

Fanérskador, renoverad fanér, sannolikt tidigare med glasskiva

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

3393117
2017-07-29 00:29:18

2017-08-01 kl 21:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.