Sam Larsson fåtöljer

476407

SAM LARSSON, Dux, 1 par fåtöljer, stålrör med stoppad klädsel, etikettmärkta "Dux", sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Sam Larsson fåtöljer

Budhistorik (10 bud)
3397543
3396648
1 400
3397537
1 400
3396648
1 300
3397127

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.