Skrivbord teak

476406

SKRIVBORD, teak, 1960-tal, lådor samt bokhylledel, höjd ca 75, 120x62 cm

Visst slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 10

Skrivbord teak

Budhistorik (11 bud)
3396616
1 800
3396610
1 700
3396607
1 600
3396602
3396592
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.