Jaktstol

476405

JAKTSTOL, 1900-tal, gjuten metall samt kärnläder, höjd ca 60 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar

Hylla 1

Jaktstol

Budhistorik (17 bud)
3397334
1 700
3396522
1 600
3396471
3396471
3395902

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.