Vitrinskåp

476402

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, antikbehandlat trä, överskåp med vitrindörrar, delbart, höjd ca 202, 107x43 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Vitrinskåp

Budhistorik (4 bud)

3397405
3397404
3397093
3395898

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.